Online poker: nie trzeba dużo postawić, aby stać się uzależniony od narkotyków

Posted on Updated on

Gracze, którzy przegrali dwa euro na każdy poker gry mają zwiększone ryzyko Online poker: nie trzeba dużo postawić, aby stać się uzależniony od narkotykówuzależnienia się. Dr Амандин Luquiens, addictologist na podłogę-Brousse szpitalu (Villejuif), wyjaśnia wyniki badań, które dopiero co przeprowadziła.

W końcu 2013 roku uruchomiliśmy badanie w partnerstwie z Winamax, operatorów gier online. Celem projektu było stworzenie modelu do identyfikacji graczy na ryzyko, na podstawie swoich danych gry.

Zaczęliśmy od obserwacji: korzystanie z opieki jest bardzo niska wśród graczy online. Większość nie wie, że jest uzależniony od hazardu-to jest prawdziwa choroba. Ponadto, osoby te często są zablokowane w swoich działaniach poczuciem wstydu i winy.

Jednak ryzyko uzależnienia mnoży się z grą na wewnętrzny t. Strony internetowe są dostępne 24 godziny na dobę. System “zawieszenie wypłaty”, który polega na regularnym doładowaniu, nie pozwalają zrozumieć, jak to dobrze wydane pieniądze. Poza tym, jak gracz sam przed komputerem, może mu brakować, znacznik czasu i nie zdają sobie sprawy, ile czasu on gra. Wreszcie, palenie tytoniu lub stawu podczas gry, lub s ‘zaoferowania szklankę alkoholu, jeszcze bardziej zwiększa ryzyko uzależnienia.

Do tego badania, odzyskaliśmy dane z ponad 14.000 osób w ciągu ostatniego miesiąca, i zaproponowaliśmy odpowiedzieć na dziewięć pytań, aby ocenić ich ryzyko uzależnienia.

Utraty 122 euro co miesiącUtraty 122 euro co miesiąc

Wyniki pokazują, że nie ma potrzeby tracić dużo pieniędzy, aby stać się uzależniony od narkotyków w pokera online. Obliczono, że ryzyko zwiększa się w zależności od momentu, gdy gracz przegrywa 45 euro za miesiąc lub dwa euro za sesję gry . Nie spodziewaliśmy się znaleźć taki niski próg ryzyka.

Średnio w naszym badaniu, gracze na ryzyko utraty 122 euro miesięcznie, co jest bardzo mało w porównaniu, na przykład, koszty, papierosy dla człowieka, zależnych od nikotyny. Z drugiej strony, gracze, którzy nie ryzykują utraty średnio od 3.50 euro miesięcznie.

Inne czynniki ryzyka nałogu zawierają doładowania konta kilka razy mniej niż dwanaście godzin. To może oznaczać, że gracz traci pieniądze i chce zrobić to ponownie. Podczas gry na kilku stołach jednocześnie jest wskaźnikiem ryzyka. W końcu okazało się, że problem hazardu są głównie mężczyźni, których wiek mniej niż 28 lat.

Zakaz premie

W naszym badaniu, 38% z graczy pokera praktyka jest w grupie ryzyka. Wskaźnik ten jest nieco wyższy zwykłych badań. To sprawia, że elastyczne i lepiej chronić takich graczy. Dzięki naszemu badania, teraz można wykryć problematycznych graczy w pokera.Zakaz premie

Teraz musimy myśleć o tym, co możemy zaoferować tym graczom, i że różni gracze na rynku online-гемблинга pozycjonować się. Na przykład, wydaje się trudne dalej rozpalać w sprzedaży tych graczy, aby grać, szczególnie z powodu bonusów. Można to porównać z barmanem, który zaoferuje znacznie подвыпившего klienta, aby wypełnić swój kieliszek za darmo . Każdy musi wziąć na siebie odpowiedzialność za tych ludzi w trudnej sytuacji. Dla nas, aktorów opieki, oferować innowacyjne metody pomocy w motywacji tych graczy, aby zmienić swoją praktykę i bronić się.

Wyniki terapeutyczne testy, które zaproponowaliśmy wyłącznie online do nadmiernego graczy w pokera wkrótce będzie dostępny.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *